Kopyalayabilirsiniz patlama ile 64 farklı saç modelleri

Eğer bu kadar uzun süre midilli giymeye alışkınsanız, daha da iyidir ve midilli düşüncesinden vazgeçmeyi düşünmeyin. Patlama, büyük etkisi olan az miktarda saçtır. Ne tür patlama seçmeniz gerektiğini görelim.

Bu listedeki patlamaların en kolay türü olduğu için künt patlamalarla başlıyorum. Bu tür patlama bana annemin saçımı mutfak makasıyla kestiği zamanı hatırlatıyor (muhtemelen biraz fazla kısa). Ama gerçekte, künt saç modelleri bu günlerde oldukça moda.

Mod patlama, genellikle kirpik çizgisinin etrafına düşen künt patlamalarda şık bir bükülme. Dalgalı patlama olarak da bilinen yapılandırılmış patlama, spektrumun karşı tarafındadır. Her yüzü yumuşattıkları için kolayca en gurur verici patlama türlerinden biridir.

patlama ve gözlük ile saç modelleripatlama kısa ile saç modelleripatlama ile saç modelleriorta uzunlukta patlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleripatlama ile saç modelleri

Düz, düzgün bir çizgide kesmek yerine, doku ile doludurlar. Bazı parçalar pürüzlü, topaklı bir görünüm yaratarak diğerlerinden biraz daha uzundur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*