25 Güzel Negligible Kıyafetler Şık Görünümünüz İçin Fikirler

Belki bazılarınızın sınırlı stoğu vardır. Özellikle yatılıyorsanız, aslında sadece yemek için parası kalmaz. Boro-boro kıyafetler aldı, sadece zar zor yedi. İlk başta, kıyafet stokunu gerçekten umursamıyordum, şimdi düşünmeye zorlandınız, çünkü gayri resmi ile resmi arasında değişen etkinliklere davetler gelmeye başladı.

Deneme, bir işlev için best stili bulmanın sırrıdır. Yüksek Topuklar, Sadece Yapabiliyorsanız Yüksek topuklu ayakkabılar tipik kıyafetlerin muhteşem görünmesini sağlayabilir, ancak onları ayaklarınızda tutacak bir konumda olduğunuz sürece iyidirler.

Aslında, çanta dışında elbisenin gurur duymadığı anlaşılıyor. Çeşitli renk, baskı ve kumaşlarda patenci tarzı elbiseler bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ruh halinize göre, giydiğiniz elbiseyle eşleştirmek istediğiniz türü seçmek hala mümkündür.

Görünümü geliştirmek için yanlara doğru hareket eden patlamaları seçin. Çok büyük bilekliklerden kaçınmak için biraz deneyin ve bu, şık bir görünümden ziyade hippi bir hava vermeyeceğiniz anlamına gelir. Genel olarak, görünümü zariftir. Sizi daha rahat hale getirmek için çoğunlukla kesikli straplez kokteyl elbiseleri giymenin çeşitli yolları.

Haftalık Haber Bültenimize Abone Olun

Spam Bildirimi Yok, Yalnızca Yeni Güncellemeler / Ürünler Hakkında

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*