26 harika moda saç modelleri 2020

2000’li yılların başları muhtemelen tarihte moda ve güzellik için en kötü zamandı. “Sulu” kadife pembe eşofmanları hatırlıyor musunuz? Denim mini etek ve üst kısım ne olacak? Allah aşkına! Ayrıca tıknaz sarı vurguların, patlamış olan tonlarca katmanın, öndeki kabarcıkların, yarı kıvrılmış / yarı düz saçların zamanıydı. Ama daha da kötüsü vardı, en kötüsü: V şeklindeki saçlar.

Tamam, belki daha önceki eğilimler çok daha kötüdür, ancak V kesim saçlarla olan anlaşma, bir şekilde geçmişi geride bırakmayı reddedenler için hala bir şeydir. Demek istediğim, anlıyorum, saçınızın daha uzun görünmesini sağlayan bir streç etkisi yaratıyor, ama yüzleşelim, o kadar da gurur verici değil! Özellikle düz saçları olmayanlar için çok gurur verici değil! Bu saç kesimi hakkında en kötü şey, her şeyi kısaltarak buklelerinizi düzeltmeye hazır değilseniz, kısa bukleleriniz mükemmel uzunluğa kadar bu görünümü uzun süre tutmanız gerekecek olmasıdır.

Peki neden bin yılın üçüncü on yılına yaklaşırken hala oldukça yumuşak ve saçma bir eğilim izliyoruz? Bunun THE tarzı olduğunu düşünenlerdenseniz ve vazgeçmek istemiyorsanız, V saç kesiminden daha çok yönlü, pratik ve modaya uygun bu saç kesimlerine bakın.

trendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleritrendy saç modelleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*